Telefon Datası

Telefon Datası Nedir?

Telefon Datası ; Pazarlamaya çalıştığınız ürün veya hizmetinizi nokta atışı yaparak,doğru müşteriye satış yapmanızı sağlayan bir Çağrı Merkezi hizmetidir.

Artan rekabet koşulları iş dünyası içindeki tüm firmaları daha hızlı karar vermeye ve alınan kararların uygulanmasına zorlamaktadır. Bu süreç özellikle  kurumsal firmalarda  geleneksel iletişim teknolojileri  için  daha uzun ve maliyetli olmaktadır.

Kurumların satış maliyetlerini ciddi oranda düşürdüğü için telefondan satış, satış oranlarındaki payını artırmaktadır.

Telefonda satış, en etkili satış yöntemlerinden biridir ve günümüzde önemli bir pazar payına sahiptir. Ancak büyük oranda da zorlukları olan bir iletişim sürecidir.

Düşünün, müşteri telefonun ucunda ve sadece sesinizi duyurarak satış yapmaya çalışıyorsunuz.

Satış ve pazarlama şirketlerde en kritik birimlerden biridir. Satmak istediğiniz şey ne kadar iyi olursa olsun iyi bir pazarlama ve satış faaliyeti yürütemezseniz büyük bir sorunla karşı karşıyasınız demektir. Pazarlama faaliyetlerine her zaman büyük bütçeler ayırmanız gerekmez. Küçük ama etkili bir tanıtım da ürününüzün pazarda tutunması için yeterli olabilir.

Bunu güncel telefon datası veya cep telefon datası temin ederek yapabilirsiniz. Almış olduğunuz telefon datalarına sms  atarak veya arama yaparak ürününüzü pazarlayabilirsiniz. Pazarlamasını yapacağınız ürününüzü yasal başlıklı reklamla izinli bir şekilde sms atarak pazarlayabilirsiniz. Ayrıca nokta atışı bir ürün pazarlamak istiyorsanız, sektörel data da alabilirsiniz.

Örneğin ; Cinsel Ürün Datası , Bitkisel Ürün Datası veya diğer özel data hizmetinden faydalanarak da ürününüzü doğru kişiye ulaştırabilirsiniz.

Özel data fiyatları diğer data fiyatlarına göre daha maliyetlidir. Eğer projenize uygunsa bu  özel data hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Bu kapsamda bilgi almak, telefon dataları temin etmek, sms gönderimleri ve pazarlaması ile ilgili yasal mevzuatlar hakkında detaylı bilgileri 546 462 9562 (Pbx) numaralı müşteri hizmetleri yetkililerimizi arayarak veya iletişim sayfamızdan form göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

 

GuncelCepTelefonDatalari.com; Telefon Datası ve Güncel Cep Telefon Datası bulabileceğiniz bir Çağrı Merkezi Data (CMD Danışmanlık) sitesidir.

(Çağrı merkezi datalarımız çeşitli kurumlardan “reklama onay vermiş” müşterilerinden oluşmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz datalarımız da kesinlikle T.C. Kimlik numarası, anne kızlık soyadı, doğum tarihi, banka bilgileri bulunmayıp, açık adres bilgileri ise sadece şehir, bölge veya mahalle şeklinde yer almaktadır)

Cevap Bırakın

error: