Telefon Datası Arıyorum

“Telefon datası arıyorum” diyenlerdenseniz yada “sektörel müşteri datası arıyorum” diyerek bize ulaştıysanız doğru yerdesiniz. Çünkü Çağrı Merkezlerinin Güncel Data Satış Noktasındasınız.

CMD Çağrı Merkezi Danışmanlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Kurumsal Müşteri
Olumlu Geri Bildirim
Abone Müşteri
Haftalık Data Çıkışı
Toplam Güncel Data Sayısı

Türkiye genelinde Telefon datası arayan, güncel cep telefon datası bulamayan, cep telefon datası ile satış grafiğini yükseltmek isteyenler arasında mısınız?

Siz müşterilerimize, data satan firmalar arasında en deneyimlisi olmakla beraber, 2012 yılından beri tecrübemizi sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Telefon Datası Arayan Müşterilerimize Neler Sunuyoruz?

  1. Müşterilerimize güncel data temini konusunda, gerekli alt yapıyı sağlıyoruz.
  2. Sektöre hakim ve titiz çalışmalarımızla siz değerli müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler veriyoruz.
  3. Data satış sektöründe öncelikli hedefimiz yüksek verimlilik.
  4. Tüm çalışma sistemimizi bu hedefe ulaşma doğrultusunda şekillendiriyoruz.
  5. CMD Çağrı Merkezi Danışmanlık Hizmetleri olarak, yaptığımız tüm data satışlarında , maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz .
  6. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmetleri, örneğin data satış için gerekli çağrı merkezi, voip altyapısını tek noktadan sağlayarak karışıklığı ve uyum problemlerini ortadan kaldırıyoruz.
  7. Firma olarak data satışı yaptığımız müşterilerimiz ile uzun vadeli, kaliteli ve güven çerçevesinde, her iki taraf açısından da adil ve kazandıran bir ilişki kurmayı hedefliyoruz

Çağrı merkezi data satış hizmetimiz çeşitli kurumlardan “reklama onay vermiş” müşterilerinden oluşmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz cep telefonu dataları,sabit telefon dataları, cinsel ve bitkisel ürün datalarında, çalışma politikamız gereğince kesinlikle T.C. Kimlik numarası, anne kızlık soyadı, doğum tarihi, banka bilgileri bulunmayıp, açık adres bilgileri ise sadece şehir, bölge, mahalle veya sokak şeklinde yer almaktadır.

Güncel çağrı merkezi data satış fiyat listesi, çağrı merkezi datasından ve satın almış olduğunuz datanın çeşitliliğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Cinsel ürün datası, bitkisel ürün datası ve diğer sektörel datalarımızın fiyatı hakkında bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Cinsel ürün datası, bitkisel ürün datası ve genel bir telefon veya cep telefon dataları arasında fiyat farklılığı bulunmaktadır.

Güncel Data Fiyatları konusunda Data Fiyat Hesapla yazımızı inceleye bilirsiniz.

 

Telefon Datası Arıyorum Demeye SON !

Noktasal olarak projenize tam uyumlu telefon datası arıyorum diyenlerdenseniz size bir kaç önerimiz olacak.

Bir çok kişiden alış veriş yapmaktansa tek bir yerden yapmanız daha doğru bir seçim olacaktır sizin için. Çünkü tek bir yer ile çalışmanız, bir çok yerden aldığınız cep telefon datalarına oranla daha çok müşteri kazanmanıza imkan verir. Ucuz cep telefon dataları da elimizde bulunmaktadır.

Bir çok müşterimiz projesine tam uyumlu data ve ucuz çağrı merkezi telefon dataları alarak müşteri bulmakta ve satışlarını gerçekleştirmektedirler.

Çok özel projelere özel datalar gereklidir. Projelerinizle ilgili data temini için, 546 462 9562 (Pbx) numaralı telefonumuzu arabilirsiniz. Elimizde sektörünüze veya projenize uygun data olup olmadığını öğrenebilirsiniz..

Cevap Bırakın

error: