Çağrı Merkezi Danışmanlık Hizmetleri

CMD (Çağrı Merkezi Danışmanlık) Tüm çağrı merkezi data yöneticisi ve çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimiz arasında karşılıklı güven ve saygıya dayalı ve profesyonel iş birliği içerisindeyiz.

Çağrı Merkezi Data Türkiye geneline yaptığı data satışlarını kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile sunmak, gelişen çağrı merkezi sektörünü yakından takip etmektedir. “Data Satış” alanında her yönüyle örnek, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmayı temel ilke edinmiştir

Çağrı Merkezi Danışmanlık Hizmetleri; tüm yönetici ve çalışanlarımızın katılımı ile müşteri memnuniyeti ve beklentileri esas alınarak, müşterilerimize güven esasına dayalı kaliteli hizmet sunma politikası üzerine kurulmuştur.

CMD Danışmanlık Firmamız, Çağrı merkezi Data Satış sektörünün haricinde, Toplu sms gönderimi, Uygun fiyatlı Voip telefon hatları, Proje bazlı personel kiralama gibi bir çok projeye başarılı bir şekilde imza atmıştır.

Müşteri memnuniyeti ve satış konularında sizleri memnun etmek firma olarak hedefimizdir.

Çağrı merkezi datalarımız çeşitli kurumlardan “bilgilerim 3.kişilerle paylaşılabilir” ibaresine onay vermiş müşterilerin sabit hat telefon ve cep telefon datalarından oluşmaktadır.

Satışını yapmış olduğumuz tüm cep telefonu dataları, sabit telefon dataları, cinsel ürün datası ve bitkisel ürün dataların da, çağrı merkezi data çalışma politikamız gereğince kesinlikle T.C. Kimlik numarası, anne kızlık soyadı, doğum tarihi, banka bilgileri BULUNMAMAKTADIR. Açık adres bilgileri ise sadece şehir, bölge, mahalle şeklinde yer almaktadır.

Güncel çağrı merkezi data fiyat listesi, çağrı merkezi datasından ve datanın çeşitliliğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Cinsel ürün datası, bitkisel ürün datası ve diğer sektörel datalarımız, çağrı merkezleri için voip telefon hatlarımız veya işinde uzman personel kiralamak için lütfen 546 462 9562 (Pbx) numaralı telefonumuzdan bilgi alınız.