Güncel Telefon Dataları

Güncel Telefon Dataları

Çağrı Merkezlerinin Güncel Telefon Dataları Satış Noktası

Türkiye genelinde sabit telefon datası, cep telefon datası, cinsel ürün datası, bitkisel ürün datası satan firmalar arasında en deneyimlisiyiz ve tecrübemizi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz..

Telefon datası arıyorum yada sektörel müşteri datası arıyorum diyerek bize ulaşan müşterilerimize yaptığımız iş konusunda gerekli alt yapıya hakim ve titiz çalıştığımız için tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler veriyoruz.

Güncel Telefon Dataları satış sektöründe öncelikli hedefimiz yüksek verimlilik. Tüm çalışma sistemimizi bu hedefe ulaşma doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Firma olarak yaptığımız tüm cep telefon data satışlarında , maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz

Ayrıca müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmetlerini, örneğin data satış için gerekli çağrı merkezi voip altyapısını tek noktadan sağlayarak uyum problemlerini ortadan kaldırıyoruz.

Firma olarak data satışı yaptığımız müşterilerimiz ile uzun vadeli, kaliteli ve güven çerçevesinde, her iki taraf açısından da adil ve kazandıran bir ilişki kurmayı hedefliyoruz

Çağrı merkezi data satış hizmetimiz çeşitli kurumlardan “reklama onay vermiş” müşterilerinden oluşmaktadır.

Satışını yapmış olduğumuz cep telefonu dataları, sabit telefon dataları, cinsel ve bitkisel ürün datalarında, çalışma politikamız gereğince kesinlikle T.C. Kimlik numarası, anne kızlık soyadı, doğum tarihi, banka bilgileri bulunmamaktadır.

Açık adres bilgileri ise sadece şehir, bölge, mahalle veya sokak şeklinde yer almaktadır.

Güncel çağrı merkezi data satış fiyat listesi, çağrı merkezi datasından ve satın almış olduğunuz datanın çeşitliliğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Cinsel ürün datası, bitkisel ürün datası ve diğer sektörel datalarımızın fiyatı ile genel bir telefon veya cep telefon datasına göre fiyat farklılığı göstermektedir.

Noktasal olarak projenize tam uyumlu telefon datası arıyorum diye bir çok kişiden alış veriş yapmaktansa tek bir yerden yapmanız daha doğru bir seçim olacaktır sizin için.

Çünkü tek bir yer ile çalışmanız, bir çok yerden aldığınız cep telefon datalarına oranla daha çok müşteri kazanmanıza imkan verir.

Ucuz cep telefon dataları

Ucuz cep telefon dataları da elimizde bulunmaktadır.
Bir çok müşterimiz projesine tam uyumlu data ve ucuz çağrı merkezi telefon dataları alarak müşteri bulmakta ve satışlarını gerçekleştirmektedirler.

Çok özel projelere özel datalar gereklidir. Projelerinizle ilgili data temini için, 546 462 9562 (Pbx) numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Elimizde sektörünüze veya projenize uygun data olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 

Cevap Bırakın

error: